Proč to děláme?

Záměrem projektu je přinášet zpátky moudrost a pravdu indiánů. Ne jejich kulturu, ale esenci a energii, která za tím stojí.

Postupně se navracíme zpátky domů do našich srdcí, k jednoduchosti a radosti bytí. Celá současná doba nás k tomu vede, abychom uviděli, kde ve svém životě odevzdáváme svou sílu a kde nežije v lásce a pravdě sami se sebou.

Věřím, že život je jako hra a celým jejím záměrem je dostat se ze strachy do lásky. A esence domorodých kultur nám k tomu pomáhá.
Tím, že si pořídíme šperk s posvátnou symbolikou či když cestujeme do panenské přírody, tak se na chvíli naladíme na klid sami v sobě, který pak můžeme aplikovat ve všech oblastech našeho života.

Co děláme?

Zprostředkováváme prodej indiánských výrobků, které nesou posvátnou symboliku a hlubokou ochranu. Pomáhají nám vydat se v životě tou cestou, která je v souladu s naši podstatou. Zároveň tím také pomáháme tradičním kulturám zachovat si svůj tradiční způsob života. Věříme, že jsou to strážci původní pravdy a přírody a díky nim si sami rovzpomínáme na naši esenci.

Organizujeme také cesty nejenom na posvátná místa, ale také hluboko do džungle. Věříme, že v přírodě se nacházejí odpovědi na všechny naše otázky a když se s ní blíže spojíme, tak dokážeme více pochopit sami sebe a fungování našeho světa.

Kdo za projektem stojí?

Za projektem stojí cestovatelka, průvodkyně, spisovatelka a milovnice tradičních kultur Karolína Draxlerová. Karolína procestovala velkou část světa (Severní Amerika, Střední Amerika, Jižní Amerika, Indie, Indonésie a další). Poslední 4 roky strávila v Latinské Americe, konkrétně v Brazílii, kde se učila od nespoutané Matky Země. Mluví plynuje španělsky, portugalsky, anglicky a domluví se i německy.