Cesty

Organizujeme cesty na posvátná místa a hluboko do džungle. Věříme, že v přírodě se nacházejí odpovědi na všechny naše otázky a když se s ní blíže spojíme, tak dokážeme více pochopit sami sebe a fungování našeho světa.

Nadcházející cesty:

Cesta Kakaa

21. března - 8. 4. 2024

Peru

Podzim 2024

Do hlubin Amazonie

7. února - 28. února 2024

Proč se vydat na cestu?

Někdy potřebujeme změnit prostředí, ve kterém se nacházíme, abychom mohli vidět větší obrázek a pochopit souvislosti našeho života. Často se natolik zamotáme do koloběhu života, že zapomeneme být v přítomnosti a žít tak život v jeho přirozenosti a lehkosti. Každé místo má svou specifickou energii a vibraci a když vycestujeme na místa, které mají silnou energii, můžeme se na tuto energii naladit a propojit se zase o něco více sami se sebou. Zároveň nám tyto silné místa pomáhají naladit se na naši přirozenou vibraci a pomáhají nám rozpomenout si na jednoduchost toho všeho. Můžeme si tak znovu uvědomit, co jsme tady přišli dělat a jak můžeme tvořit náš život více v lehkosti, v souladu s naší esencí.

U nás v Evropě jsme ztratili kontakt s přirozeným způsobem života a s tradiční kulturou. Naštěstí se však na světě ještě nacházejí místa, kde můžeme inspirovat a propojit se zase o něco více se svými kořeny. Všichni pocházíme z jedné Země a každá kultura má svůj jedinečný pohled na život. Ovšem když začneme hlouběji studovat tradiční kultury, uvědomíme si, že jejich podstata je stejná. Liší se jenom jednotlivé názvy a příběhy, ovšem vše je propojené.

Věříme, že tradiční kultury nám pomáhají pochopit lépe celou hru života a zároveň nám ukazují, že všemi a vším se prolíná stejná energie lásky.

Přihlaš se, aby ti nic neuteklo
a dostávej novinky z džungle.